✅ С грижа и отговорност към нашия втори дом – механото се проведе акция „За моето училище“, посветена на предстоящия празник на ПТГ.

🌳 Учениците се включиха активно в различни дейности – окопаване и облагородяване на зелените площи, варосване на дръвчетата, както и почистване на учебния и производствения корпус и прилежащите градинки. С много желание и труд те показаха, че когато сме заедно, можем да направим средата около нас по-красива, приветлива и уютна.

🌞 Благодарим на всички участници за положените усилия и отговорното отношение! Нека продължим да пазим и обичаме училището си – мястото, което ни събира и вдъхновява всеки ден.