Учениците от 10 Б клас – Алегзандър, Кристиян, Никола и Яман, с кл. р-л г-жа А. Желязкова (учител по английски език), представиха своята презентация на тема „Не на наркотиците“. Те споделиха важни факти и рискове, свързани с тази сериозна тема, като след представянето се проведе конструктивна дискусия.
Гордеем се с инициативността и отговорното отношение на нашите десетокласници!



